Welkom Gast ( Inloggen | Registreer gratis )

 
Reply to this topicStart new topic
> Forgotten Hope 2 update

 
HimmelHund
plaatsen Nov 9 2006, 05:29 PM
Bericht #1


Admin  Groep icoon
Groep: Root Admin
Berichten: 9,242
Sinds: --
Gebruiker Nr.: 2



Na 2 weken is er weer een Forgotten Hope 2 update. Eerste item is de Long Range Desert Group (LRDG) Chevrolet 30cwt truck. De LRDG werd opgericht voor oorlogsvoering in de woestijn achter de vijandelijke linies. Hun taak bestond voornamelijk uit observeren en 'hit and run' acties. Opgericht door jonge officieren en een kleine groep vrijwillgers uit Nieuw-Zeeland werd de LRDG uiterust met materiaal dat was overgebleven van het "normale" leger.

De opvallende LRDG Chevy’s werden het symbool van hun improviserings-vermogen. De eerste exemplaren waren gekocht van een plaatselijke Chevrolet dealer, een aantal werden geleend van het Egyptische leger en sommige werden aangeschaft via de Army. Het zeil werd verwijderd en de wagens werden uitgerust met grote voor zand geschikte wielen. De versie op de screenshot is uitgerust met Vickers en Lewis machine geweren, handige wapens tegen de duitse infanterie.

Als eerste wapen hebben we de water gekoelde .303 inch (7.7 mm) machine gun gemaakt door Vickers tijdens de eerste wereldoorlog. Voor dit wapen had je een groep van 6-8 mensen nodig om het te bedienen: een voor het vuren, een voor de ammo, en de rest voor het dragen van het wapen, de ammo en de reserve onderdelen. Het zware wapen was echter zeer betrouwbaar, zo lang er maar water voorhanden was om het te koelen.


Het volgende wapen dat je vaak op de Chevy zag, was de Lewis .303 Mk. I, Model 1915. Dit wapen was te zwaar als machine geweer en werd later vervangen door de Bren. Het diende ter bewapening van vliegtuigen, maar de LDRG was blij met dit betrouwbare wapen.
Als laatste volgt de Webley Mk VI revolver van McGibs. Deze 6 round .455 revolver is wederom een wapen uit de eerste wereldoorlog. Tegen de tijd dat de tweede wereldoorlog begon werd het officieel vervangen door de Enfield No 2 Mk I revolver, maar door tekorten bleef het nog lang in gebruik. De Webleys waren vooral populair bij de Nieuw-Zeelandse troepen. Het werd gemaakt door RSAF Enfield onder vermelding van Pistool, Revolver, Webley, No 1 Mk VI.




--------------------


Politicians are a lot like diapers. They should be changed frequently, and for the same reason.
Benjamin Franklin

Just because you're not paranoid doesn't mean everybody isn't out to get you
Go to the top of the page
 
+Quote Post

 
HimmelHund
plaatsen Nov 9 2006, 05:43 PM
Bericht #2


Admin  Groep icoon
Groep: Root Admin
Berichten: 9,242
Sinds: --
Gebruiker Nr.: 2


Als je naar de 2e screenshot kijkt zie je vaag op de achtergrond een aantal soldaten met "dessert" skins. Leuk grapje van de makers om op deze wijze iets van de nieuwe skins te laten zien :)


--------------------


Politicians are a lot like diapers. They should be changed frequently, and for the same reason.
Benjamin Franklin

Just because you're not paranoid doesn't mean everybody isn't out to get you
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Gebruiker(s) lezen dit onderwerp (1 Gasten en 0 Anonieme gebruikers)
0 Gebruikers:

 

IPB skin developed by: eXtremepixels
Print Versie Actuele tijd: 31st October 2025 - 12:58 AM